کترینگ یارندی

اشتراک گذاری این مطلب در

Telegram
WhatsApp
LinkedIn

کرایه ظروف و وسایل برای مجالس (تهران)

Amirreza Nouri

Amirreza Nouri

کرایه ظروف

کرایه ظروف و وسایل برای مجالس

بزرگترین دغدغه برای میزبانی در مهمانی ها و مراسمات رسمی و متفاوت برای میزبانان مسئله ی ظروف و لوازم مورد نیاز بوده که مجموعه کترینگ یارندی برای این موضوع راه حل گسترده ای برای شما دارد.

در ابتدا شما با استفاده از مشاوره ی حضوری و یا تلفنی با یکی از کارشناسان مجموعه میتوانید حدود خدمات مورد پسند خود را انتخاب  و متناسب با همان خدمات لیست وسایل و ظروف مورد نیاز خودتان را به دست بیاورید. مشاوره تلفنی

در مرحله ی بعد کارشناس مربوطه به شما محصولات قابل استفاده را پیشنهاد میدهد و بدین ترتیب شما مناسب ترین گزینه ها را انتخاب خواهید کرد.

کرایه ظروف مجالس

چه وسایلی قابل کرایه هستن؟

ازجمله مهمترین وسایل اجاره ای برای برگزاری مراسمات تشریفاتی عبارت اند از : میز ، صندلی، ظروف سرو غذا ، ظروف سرو نوشیدنی، دستگاه های سرمایشی و گرمایشی، دستگاه های صوتی و تصویری، انواع وسایل تزئینی مانند شمعدانها و اینه ها، ابزار و وسایل خرد مانند زیرسیگاری نمکدان قاشق چنگال کارد میوه خوری و …. میباشد.

نکته

تمامی وسایل قابل اجاره توسط شما میزبانان محترم دارای بالاترین سطح سلامت و کیفیت بوده و به در شرایط کاملا بهداشتی نگهداری و تحویل شما میگردد.

شما میتوانید مطابق با زمان اجرای مراسم خود مشخص فرمایید چه زمانی وسایل مورد نظرتان به دست شما رسیده و از انها استفاده نمایید . کترینگ یارندی با استفاده از افراد مجرب و تیم نظارتی در کمترین زمان ممکن تمامی کالا ها و ظروف مورد نیاز شما را برای شما تامین و تحویل خواهد کرد.

اجاره سیستم صوتی تهران

اجاره وسایل صوتی و تصویری

یکی دیگر از موارد قابل اجاره توسط شما عزیزان وسایل و ملزومات صوتی و تصویری بوده که هرکدام از انها برای بخش های مختلف یک مراسم خوب مورد نیاز میباشد.

اجرای موسیقی های مختلف ونمایش ایتم های تصویری در مراسمات و ایونت ها نیاز به سیستم صوتی و تصویری تشریفاتی دارد

اجاره سیستم صوتی

انواع وسایل صوتی و تصویری اجاره ای

به منظور ایجاد بستر مناسب برای اجرای موسیقی ،سیستم صوتی شامل انواع باند،میکروفون،امپلیفایر،مبدل،دستگاه میکس وسابووفر هارا نیاز خواهید داشت که میتوانید تنها با یک تماس از کترینگ یارندی انها را تهیه کنید.

وسایل تصویری برای محیط اجرای مراسم تشریفاتی مانند عقد عروسی نامزدی تولد موارد مختلفی بوده که در ادامه چند مورد از انها را برای شما مطرح خواهیم کرد.

انواع ویدیو پروژکتور ، انواع ال سی دی ها ، انواع تی وی های شهری ، ویدیو وال ، پرده های نمایشی و … از جمله این موارد هستند.

نکته

درنظر داشته باشید برای بالا بردن سطح جذابیت محتواهای نمایشی در مراسم ها نیاز بوده قبل از مراسم ایتم هارا مرتب و ادیت کرده و متناسب با کیفیت دلخواه تدوین نمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید

آخرین مطالب

خدمات کترینگ یارندی