کترینگ یارندی

اشتراک گذاری این مطلب در

Telegram
WhatsApp
LinkedIn

فینگرفود برای تولد | فینگرفود برای مهمانی

Amirreza Nouri

Amirreza Nouri

فینگرفود تولد

میانوعده ها یا فینگرفود

برای درک بهتر این موضوع از انجایی شروع میکنیم که هر مراسم تشریفاتی مانند میهمانی عروسی نامزدی تولد ایونت دارای یک زمانبندی مشخص اجرایی هستند

بخشی از این زمانبندی مابین ایتم های اجرایی باعث جذب توجه و ایجاد رضایت و همچنین ساخت بستر مناسب همگفتاری خواهد شد که اصولا میهمانان در این زمان مشغول ریزه خواری هستند. ریزه خواری مانند سرو شیرینی میوه نوشیدنی و غیره… از زیباترین و جذاب ترین پذیرایی ها برای این زمان میتوان به فینگر فودها یا میانوعده ها اشاره کرد.

این میانوعده ها عناوین مختلف خوراکی هستند که به سادگی قابل انتخاب و مصرف توسط میهمانان میباشند. گاهی این میانوعده ها به صورت گرم  در محل اجرای مراسم اماده سازی میشوند و گاهی به صورت سرد از پیش تهیه شده و در محیط خاصی چیدمان میشوند.

فینگرفود ایرانی

چرا فینگرفود؟

از نام این ایتم پیداست که سرو و استفاده از این خوراکی ها نیاز به کارد و چنگال و قاشق ندارد و هر فردی به راحتی میتواند از انها لذت ببرد. . نام دیگر فینگرفود خوراک انگشتی یا بهتر از ان میانوعده است. این میانوعده ها میتوانند پروتیینی، دریایی،سوخاری، هلتی و یا فراوری شده باشند.

فینگرفود های کترینگ یارندی

کترینگ یارندی با استفاده از تیم اماده سازی مخصوص خود در فضایی کاملا بهداشتی و طبق نظارت نهاد های نظارتی این میانوعده های سبک را برای شما عزیزان اماده سازی کرده و در دو دسته ی کلی با عنوان فینگرفود سرد و فینگر فود گرم ارائه میدهد.

شما با مراجعه به بخش منو ی فینگرفودها میتوانید به راحتی از میان تنوع زیاد فینگرفودهای کترینگ یارندی انتخاب نمایید

فینگرفود برای تولد

تهیه فینگرفود

در زمان اجرای مراسم شما تیم اشپز  و سر اشپز کترینگ یارندی با تمامی لوازم مورد نیاز مانند انواع سرخکن، انواع گریل ، تابه های مخصوص ، صفحه های مخصوص و ابزار های کار و همچنین تمامی گارنیش های مورد نیاز به همراه تنوع زیادی از سس های دست ساز به محل شما اعزام میشوند و درمدت کوتاهی بعد از استقرار فرایند اماده سازی و سرو فینگرفود های گرم شروع خواهد شد.

نکته

درصورت صلاحدید شما میتوان از این میانوعده ها با مقدار و تنوع بیشتر در زمان مشخص به عنوان وعده غذایی نیز استفاده کرد.  برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

آخرین مطالب

خدمات کترینگ یارندی