منوی غذای تشریفاتی VIP

کترینگ یارندی با تهیه منوی غذای تشریفاتی VIP توانسته است مجالس شما را پرشورتر و به یادماندنی تر کند، این مجموعه بزرگ با لاکچری ترین و خوشمزه ترین غذاهای تشریفاتی آماده همکاری با شما عزیزان است. کترینگ یارندی در انتخاب آشپزها حساسیت زیادی به خرج می دهد و همین موضوع باعث شده با یک بار امتحان غذاهای ما، برای همیشه همراه ما شوید!

در ادامه منوی تشریفاتی کترینگ یارندی را مشاهده می کنید:

منوی غذای تشریفاتی VIP – مجالس

بودجه: همه انتخاب های منوی غذای تشریفاتی VIP باید بر اساس بودجه ممکن، باشد.

نوع مراسم: منوی غذای تشریفاتی مربوط به هر مراسم (تولد، عقد، نامزدی، مهمانی های دوستانه یا خانوادگی) متفاوت است و کسانی که خواهان برگزاری مراسم های باشکوه هستند باید منو های VIP را انتخاب کنند.

تعداد مهمان ها: تعداد مهمان ها در فضایی که برای برگزاری مراسم انتخاب می کنید، میزان خدماتی که باید به آن ها ارائه شود و… تاثیر زیادی دارد و از کنار چنین مسئله مهمی به راحتی عبور نکنید.

در این بخش می توانید منوی مجالس کترینگ یارندی را مشاهده کنید، برای ثبت سفارش و همینطور اطلاع از جزئیاتی مثل قیمت و … از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

برنج
خوراک
خورشت
کباب
دریایی
ویژه
سوفله
بورانی
پیش غذا
سالاد
مهم !!!

به لطف همراهی شما جا به جا شدیم توی یک جای مجهز تر و بزرگ تر از این پس با شماره های جدید تا اطلاع ثانوی در خدمت شماییم برای سفارش حتما حتما با شماره های جدیدمون تماس بگیرید و از 20 درصد تخفیف ما بهرمند شوید.

20% off
کد تخفیف:157496407